sadfasdfasdfsadfsadf

Finanse, sprzedaż, efektywność, rozwój  – to nasze mocne obszary w których możemy Cię wesprzeć.

Pyt. 1 W jaki sposób, mogę rozwijać swoje umiejętności razem z Akademią Osiągnięć w obecnej sytuacji?

W związku z obecną sytuacją zachęcamy do zapoznania się z naszymi materiałami edukacyjnymi w formie MP3, MP4 czy też programami Indywidualnych Konsultacji >>> http://www.ro-partners.pl/shop.html

Pyt.1 Kiedy odbywają się szkolenia szkolenia stacjonarne?

Terminy najbliższych szkoleń możecie Państwo znaleźć na stronie http://www.ro-partners.pl/events/list.html

Jednakże w związku z obostrzeniami nie prowadzimy obecnie żadnych szkoleń stacjonarnych. Czekamy na zmianę sytuacji aby ustalić harmonogramy.

Pyt.2 Kiedy odbywają się Otwarte Treningi Umiejętności i jaka jest ich tematyka?

W związku z obostrzeniami nie prowadzimy obecnie żadnych szkoleń stacjonarnych. Czekamy na zmianę sytuacji aby ustalić harmonogram treningów.

Pyt.3 Gdzie mogę znaleźć opisy tematyki poszczególnych Treningów?

Opis tematyki poszczególnych treningów znajduje się na stronie >>> www.akademiaosiagniec.pl/projekty-szkoleniowe/

 Pyt.4 Jak mogę potwierdzić udział w wybranym Treningu?

Zgodnie z informacją zawartą w materiałach informacyjnych przekazanych w trakcie seminarium osoba, która zakupiła jeden z wybranych Pakietów Korzyści aby potwierdzić swój udział w wybranym Treningu w określonym terminie, powinna najpóźniej do środy poprzedzającej Trening, zgłosić się na właściwą listę w systemie RO-PARTNERS (dla strefy POLSKA zakładka Szkolenia www.ro-partners.pl/events/list a dla strefy UK zakładka SKLEP www.ro-partners.pl/shop/category/34,aktualne-szkolenia-w-uk-wielka-brytania ) i zakupić jedną z trzech opcji udziału:

Dla Treningów odbywających się w Polsce
1. Dostęp do przerw kawowych w trakcie treningu. (koszt około 60-80 zł *)
2. Przerwy kawowe, obiad sob-nied, kolacja w sobot. (Koszt około 200-220 zł*)
3. Nocleg w pokoju dwuosobowym plus przerwy kawowe, obiad sob-nied, kolacja sobotę. (koszt około 347-397 zł*)

Dla Treningów odbywających się w UK
1. Dostęp do przerw kawowych i lunch w sobotę (koszt około 30-40 funtów*)

*Oczywiście zwracamy uwagę na to, że ceny pobytu w hotelu i wyżywienia, mogą ulec zmianie na skutek zmian cen w hotelach.

Pyt.5 Ile mam czasu na wykorzystanie Treningów?

Zgodnie z informacją zawartą w materiałach informacyjnych przekazanych w trakcie seminarium przy rezerwacji, na wykorzystanie:

Pakietu 1 –  3 miesiące 
Pakietu 3 – 6 miesięcy
Pakietu 6 – 12 miesięcy

Ważne!!! Jeżeli w najbliższych 12 miesiącach nie ma interesującego Cię Treningu, wyślij na maila biuro@akademiaosiagniec.pl, który temat wybierasz – wykorzystasz go w najbliższym dostępnym terminie)

Pyt.6 Co w przypadku kiedy rezerwuje Pakiet 12 i z racji obowiązków zawodowo-biznesowo-życiowych, nie będę wstanie pojawić się na 12 Treningach?

Będziemy negocjować wydłużenie terminu, ewentualnie część kwoty za Pakiet możecie wykorzystać na kursy on-line dostępne na naszym sklepie.

Pyt.7 Czy osoba rezerwująca wybrany Pakiet Korzyści, chcąca brać udział w Treningach Umiejętności i podnosić swoje kompetencje, musi polecać produkty/szkolenia Akademii Osiągnięć i być jej Aktywnym Partnerem?

NIE. Akademia Osiągnięć to przede wszystkim marka szkoleniowa w ramach której realizujemy liczne projekty edukacyjno-szkoleniowe (zarówno otwarte jak i zamknięte) w ramach Kompleksowego Systemu Praktycznej Edukacji.

Udział w Programie Partnerskim i podziale Premii za polecanie naszych produktów, jest całkowicie dobrowolny.

Wybraliśmy system partnerski jako podstawową formę promocji i reklamy naszych projektów. Pieniądze, które mielibyśmy zainwestować w standardową formę promocji czy reklamy, wolimy przekazać naszym Aktywnym Partnerom. Nasze doświadczenie rynkowe pokazuje, że jest to najefektywniejsza forma promocji, dająca największy zestaw korzyści dla wszystkich stron (Firma/Partner/Uczestnik Szkoleń)

Pyt. 8 Czy aby zostać Aktywnym Partnerem należy korzystać z Treningów?

Aktywnym Partnerem może być każda osoba, która wzięła udział w Life Balance Seminar.

Z tym że jeżeli chcielibyście Państwo uzyskiwać wszystkie możliwe korzyści min. Premie za polecanie naszych produktów/szkoleń, brać udział w warsztatach dla Partnerów w ramach RO-Partners Academy, stać się naszymi Trenerami, Mówcami, Coachami, tworzyć z nami ciekawe produkty elektroniczne (czyli nagrania MP3 czy VOD) za które będzie otrzymywać Tantiemy – powinniście mieć zarezerwowany wybrany Pakiet Korzyści.

Wartym uwagi jest fakt, że Pakiet 12 zawiera wszystkie możliwości i korzyści wynikające ze współpracy, jakie stworzyliśmy w ramach Platformy RO-Partners.

 

Pyt. 9 Czy mogę zapłacić za wybrany pakiet w ratach?

Niestety nie przewidujemy żadnego systemu ratalnego. Jeżeli w tym momencie nie dysponujecie Państwo całą kwotą na wybrany pakiet, możecie zarezerwować pakiet niższy a potem dokupić kolejny. Taka opcje jest doskonałym rozwiązaniem dla wszystkich osób chcących brać udział w naszych Treningach i korzystać z dostępnych możliwości jakie stworzyliśmy w ramach Platformy RO-Partners.

 

Pyt. 10 Czy jako potwierdzenie udziału w Treningach, uczestnicy otrzymują jakieś Dyplomy/Certyfikaty?

TAK. Po każdym Treningu wręczane są Dyplomy ukończenia Treningu, prowadzonego zgodnie ze ogólnorynkowymi standardami organizacji szkoleń.

Pyt.11 Jak mogę pomóc znajomym zgłosić się na Wasze szkolenie?

Oto pełna instrukcja:

Instrukcja jak zgłaszać osoby na Life Balance Seminar

W razie dodatkowych pytań, prosimy kierować je na biuro@akademiaosiagniec.pl , ewentualnie u naszych Aktywnych Partnerów.


Skontaktuj się z nami. Porozmawiamy o możliwościach współpracy

biuro@akademiaosiagniec.pl lub +48 604 78 70 69