W związku z coraz większym zainteresowaniem naszym flagowym seminarium Life Balance Seminar www.lifebalanceseminar.pl oraz oferowanymi przez nas Pakietami Korzyści zapewniającymi dostęp do Treningów Umiejętności, w ramach naszego całkowicie autorskiego Kompleksowego Systemu Praktycznej Edukacji i pojawiającymi się pytaniami, postanowiliśmy zebrać je w jedną całość i opublikować na naszej oficjalnej stronie.

W razie dodatkowych pytań, prosimy kierować je na biuro@akademiaosiagniec.pl

Pyt.1 Jak mogę pomóc znajomym zgłosić się na Wasze szkolenie?

Oto pełna instrukcja:

Jak zgłosić osobę na szkolenie Akademii Osiagniec

 

Pyt.2 Kiedy odbywają się Otwarte Treningi Umiejętności i jaka jest ich tematyka?

Terminy Treningów Akademi Osiagniec

Pyt.2 Gdzie mogę znaleźć opisy tematyki poszczególnych Treningów?

Opis tematyki poszczególnych treningów znajduje się na stronie >>> www.akademiaosiagniec.pl/projekty-szkoleniowe/

Pyt.3 Jak mogę potwierdzić udział w wybranym Treningu?

Zgodnie z informacją zawartą w materiałach informacyjnych przekazanych w trakcie seminarium osoba, która zakupiła jeden z wybranych Pakietów Korzyści aby potwierdzić swój udział w wybranym Treningu w określonym terminie, powinna najpóźniej do środy poprzedzającej Trening, zgłosić się na właściwą listę w systemie RO-PARTNERS (dla strefy POLSKA zakładka Szkolenia www.ro-partners.pl/events/list a dla strefy UK zakładka SKLEP www.ro-partners.pl/shop/category/34,aktualne-szkolenia-w-uk-wielka-brytania ) i zakupić jedną z trzech opcji udziału:

Dla Treningów odbywających się w Polsce
1. Dostęp do przerw kawowych w trakcie treningu. (koszt około 60-80 zł *)
2. Przerwy kawowe, obiad sob-nied, kolacja w sobot. (Koszt około 180 -200 zł*)
3. Nocleg w pokoju dwuosobowym plus przerwy kawowe, obiad sob-nied, kolacja sobotę. (koszt około 347-397 zł*)

Dla Treningów odbywających się w UK
1. Dostęp do przerw kawowych i lunch w sobotę (koszt około 30-40 funtów*)

*Oczywiście zwracamy uwagę na to, że ceny pobytu w hotelu i wyżywienia, mogą ulec zmianie na skutek zmian cen w hotelach.

Pyt.4 Ile mam czasu na wykorzystanie Treningów?

Zgodnie z informacją zawartą w materiałach informacyjnych przekazanych w trakcie seminarium przy rezerwacji, na wykorzystanie:

Pakietu 1 –  3 miesiące 
Pakietu 3 – 6 miesięcy
Pakietu 6 – 12 miesięcy
Pakietu 12 – 18 miesięcy

Ważne!!! Jeżeli w najbliższych 18 miesiącach nie ma interesującego Cię Treningu, wyślij na maila biuro@akademiaosiagniec.pl, który temat wybierasz – wykorzystasz go w najbliższym dostępnym terminie)

Pyt.5 Co w przypadku kiedy rezerwuje Pakiet 12 i z racji obowiązków zawodowo-biznesowo-życiowych, nie będę wstanie pojawić się na 12 Treningach?

Będziemy negocjować wydłużenie terminu, ewentualnie część kwoty za Pakiet 12 możecie wykorzystać na udział w Campie Zdrowie i Bogactwo nad polskim morzem w  naszych apartamentach w Rogowie www.akademiaosiagniec.pl/projekty-szkoleniowe/zdrowie-i-bogactwo/ 

Cena udziału dla Partnera Diamentowego w Campie to 3997 zł brutto. 50 % tej kwoty czyli 1998 zł można rozliczyć z kosztu Pakietu 12.

Pyt.4 Czy osoba rezerwująca wybrany Pakiet Korzyści, chcąca brać udział w Treningach Umiejętności i podnosić swoje kompetencje, musi polecać produkty/szkolenia Akademii Osiagnięc i być jej Aktywnym Partnerem?

Zdecydowanie NIE. Akademia Osiągnięć to przede wszystkim marka szkoleniowa w ramach której realizujemy liczne projekty edukacyjno-szkoleniowe (zarówno otwarte jak i zamknięte) w ramach Kompleksowego Systemu Praktycznej Edukacji.

Udział w Programie Partnerskim i podziale Premii za polecanie naszych produktów, jest całkowicie dobrowolny.

Potwierdza to fakt, że 80% dzisiejszych uczestników Treningów korzysta tylko z Treningów czy innych naszych projektów edukacyjno-szkoleniowych, nie angażując się we współpracę.

Wybraliśmy system partnerski jako podstawową formę promocji i reklamy naszych projektów. Pieniądze, które mielibyśmy zainwestować w standardową formę promocji czy reklamy, wolimy przekazać naszym Aktywnym Partnerom. Nasze doświadczenie rynkowe pokazuje, że jest to najefektywniejsza forma promocji, dająca największy zestaw korzyści dla wszystkich stron (Firma/Partner/Uczestnik Szkoleń)

Pyt. 5 Czy aby zostać Aktywnym Partnerem należy korzystać z Treningów?

Aktywnym Partnerem może być każda osoba, która wzięła udział w Life Balance Seminar.

Z tym że jeżeli chcielibyście Państwo uzyskiwać wszystkie możliwe korzyści min. Premie za polecanie naszych produktów/szkoleń, brać udział w warsztatach dla Partnerów w ramach RO-Partners Academy, stać się naszymi Trenerami, Mówcami, Coachami, tworzyć z nami ciekawe produkty elektroniczne (czyli nagrania MP3 czy VOD) za które będzie otrzymywać Tantiemy – powinniście mieć zarezerwowany wybrany Pakiet Korzyści.

Wartym uwagi jest fakt, że Pakiet 12 zawiera wszystkie możliwości i korzyści wynikające ze współpracy, jakie stworzyliśmy w ramach Platformy RO-Partners.

 

Pyt. 6 Czy mogę zapłacić za wybrany pakiet w ratach?

Niestety nie przewidujemy żadnego systemu ratalnego. Jeżeli w tym momencie nie dysponujecie Państwo całą kwotą na wybrany pakiet, możecie zarezerwować pakiet niższy a potem dokupić kolejny. Taka opcje jest doskonałym rozwiązaniem dla wszystkich osób chcących brać udział w naszych Treningach i korzystać z dostępnych możliwości jakie stworzyliśmy w ramach Platformy RO-Partners.

 

Pyt. 7 Czy jako potwierdzenie udziału w Treningach, uczestnicy otrzymują jakieś Dyplomy/Certyfikaty?

TAK. Po każdym Treningu wręczane są Dyplomy ukończenia Treningu, prowadzonego zgodnie ze ogólnorynkowymi standardami organizacji szkoleń.

W razie dodatkowych pytań, prosimy kierować je na biuro@akademiaosiagniec.pl , ewentualnie u naszych Aktywnych Partnerów.

Kompleksowy Program Praktycznej Edukacji Akademii Osiągnięć
Akademia Osiagnięc

Rozpocznij ekscytującą przygodę
z rozwojem osobistym

Rozwijaj własną karierę, zwiększaj dochody i realizuj swoje marzenia.

Zostań Partnerem Akademii. Korzystaj z możliwości jakie dla Ciebie przygotowaliśmy.

RO-PARTNERS Twoja Platforma Rozwoju  – dowiedz się więcej!