W związku z coraz większym zainteresowaniem oferowanymi przez nas Pakietami Korzyści z Treningami Umiejętności i pojawiającymi się pytaniami, postanowiliśmy zebrać je w jedną całość i opublikować na naszej oficjalnej stronie.

W razie dodatkowych pytań, prosimy kierować je na biuro@akademiaosiagniec.pl

Pyt.1 Ile mam czasu na wykorzystanie Treningów?

Zgodnie z informacją zawartą w materiałach informacyjnych przekazanych w trakcie seminarium przy rezerwacji, na wykorzystanie:

Pakietu 1 – macie Państwo 3 miesiące (chyba, że od razu wskażecie nam jakie tematy Was interesują i jeżeli nie ma ich w najbliższych 3 miesiącach to skorzystacie z nich w najbliższym terminie kiedy będą się odbywać)
Pakietu 3 – 6 miesięcy
Pakietu 6 – 12 miesięcy
Pakietu 12 – 18 miesięcy

Pyt.2 Co w przypadku kiedy rezerwuje Pakiet 12 i z racji obowiązków zawodowo-biznesowo-życiowych, nie będę wstanie pojawić się na 12 Treningach?

Będziemy negocjować wydłużenie terminu, ewentualnie część kwoty za Pakiet 12 możecie wykorzystać na udział w Campie Zdrowie i Bogactwo nad polskim morzem w  naszych apartamentach w Rogowie www.akademiaosiagniec.pl/projekty-szkoleniowe/zdrowie-i-bogactwo/ 

Cena udziału dla Partnera Diamentowego w Campie to 3997 zł brutto. 50 % tej kwoty czyli 1998 zł można rozliczyć z kosztu Pakietu 12. W ten sposób kwotę zainwestowaną w Pakiet 12 (przy średniej cenie Treningu 799 zł) – możecie wykorzystać na udział w 9 Treningach i mieć w 50% sfinansowany udział w Campie Zdrowie i Bogactwo.

Pyt.3 Kiedy odbywają się Treningi i jaka jest ich tematyka?

Poniżej strony znajdują się terminy i tematy Treningów odbywających się w najbliższych terminach.

Pyt.4 Czy osoba rezerwująca wybrany Pakiet Korzyści, chcąca brać udział w Treningach Umiejętności i podnosić swoje kompetencje, musi polecać produkty/szkolenia Akademii Osiagnięc i być jej Aktywnym Partnerem?

Zdecydowanie NIE. Akademia Osiągnięć to przede wszystkim marka szkoleniowa w ramach której realizujemy liczne projekty edukacyjno-szkoleniowe (zarówno otwarte jak i zamknięte) w ramach Kompleksowego Systemu Praktycznej Edukacji.

Udział w Programie Partnerskim i podziale Premii za polecanie naszych produktów, jest całkowicie dobrowolny.

Potwierdza to fakt, że 80% dzisiejszych uczestników Treningów korzysta tylko z Treningów czy innych naszych projektów edukacyjno-szkoleniowych, nie angażując się we współpracę.

Wybraliśmy system partnerski jako podstawową formę promocji i reklamy naszych projektów. Pieniądze, które mielibyśmy zainwestować w standardową formę promocji czy reklamy, wolimy przekazać naszym Aktywnym Partnerom. Nasze doświadczenie rynkowe pokazuje, że jest to najefektywniejsza forma promocji, dająca największy zestaw korzyści dla wszystkich stron (Firma/Partner/Uczestnik Szkoleń)

Pyt. 5 Czy aby zostać Aktywnym Partnerem należy korzystać z Treningów?

Aktywnym Partnerem może być każda osoba, która wzięła udział w Life Balance Seminar.

Z tym że jeżeli chcielibyście Państwo uzyskiwać wszystkie możliwe korzyści min. Premie za polecanie naszych produktów/szkoleń, brać udział w warsztatach dla Partnerów w ramach RO-Partners Academy, stać się naszymi Trenerami, Mówcami, Coachami, tworzyć z nami ciekawe produkty elektroniczne (czyli nagrania MP3 czy VOD) za które będzie otrzymywać Tantiemy – powinniście mieć zarezerwowany wybrany Pakiet Korzyści.

Wartym uwagi jest fakt, że Pakiet 12 zawiera wszystkie możliwości i korzyści wynikające ze współpracy, jakie stworzyliśmy w ramach Platformy RO-Partners.

Pyt.6 Czy biorąc udział w Treningu mogę zarezerwować sobie hotel plus wyżywienie poprzez Akademię Osiągnięć?

TAK jak najbardziej.  Zgodnie z informacją zawartą w materiałach informacyjnych przekazanych w trakcie seminarium osoba, która zakupiła jeden z wybranych Pakietów Korzyści aby potwierdzić swój udział w wybranym Treningu w określonym terminie, powinna zgłosić się na właściwą listę na www.ro-partners.pl (zakładka Szkolenia) i wybrać jedną z trzech opcji udziału:

1. Trening bez wyżywienia i noclegu z dostępem do przerw kawowych – opcja za 60 zł brutto (48,78 zł netto +23% vat)*
2. Trening z dwudniowym wyżywieniem, bez noclegu – opcja za 200 zł brutto (162,60 zł netto + 23% VAT)*
3. Trening z dwudniowym wyżywieniem i noclegiem – opcja 347 zł (282 zł netto + 23% VAT)* 

*Oczywiście zwracamy uwagę na to, że ceny pobytu w hotelu i wyżywienia, mogą ulec zmianie na skutek zmian cen w hotelach.

 

Pyt. 7 Czy mogę zapłacić za wybrany pakiet w ratach?

Niestety nie przewidujemy żadnego systemu ratalnego. Jeżeli w tym momencie nie dysponujecie Państwo całą kwotą na wybrany pakiet, możecie zarezerwować pakiet niższy a potem dokupić kolejny. Taka opcje jest doskonałym rozwiązaniem dla wszystkich osób chcących brać udział w naszych Treningach i korzystać z dostępnych możliwości jakie stworzyliśmy w ramach Platformy RO-Partners.

Pyt. 8 Czy jako potwierdzenie udziału w Treningach, uczestnicy otrzymują jakieś Dyplomy/Certyfikaty?

TAK. Po każdym Treningu wręczane są Dyplomy ukończenia Treningu, prowadzonego zgodnie ze standardami organizacji szkoleń jakie wymaga od nas posiadanie Znaku Jakości MSUES (Małopolskich Standardów Usług Edukacyjno-Szkoleniowych)

W razie dodatkowych pytań, prosimy kierować je na biuro@akademiaosiagniec.pl , ewentualnie u naszych Aktywnych Partnerów.

 

Koło Umiejtności z ramką
[Nowy] Plan Treningów
Akademia Osiagnięc

Rozpocznij ekscytującą przygodę
z rozwojem osobistym

Rozwijaj własną karierę, zwiększaj dochody i realizuj swoje marzenia.

Zostań Partnerem Akademii. Korzystaj z możliwości jakie dla Ciebie przygotowaliśmy.

RO-PARTNERS Twoja Platforma Rozwoju  – dowiedz się więcej!