Zostań Partnerem Akademii Osiągnięć
i Platformy Rozwoju Osobistego RO-PARTNERS

Akademia Osiągnięć to idealne miejsce abyś mógł się rozwijać i pomagać w rozwoju innym. To szansa rozwoju Twojej kariery zawodowej, umiejętności przedsiębiorczych i osiągania równowagi w życiu.

Przynależność do Platformy Rozwoju Osobistego RO-PARTNERS daje wiele korzyści:

 • Dostęp do wartościowej wiedzy popartej ponad 18 letnim doświadczeniem założycieli i twórców Akademii
 • Możliwość udziału w ciekawych i wielu ekskluzywnych szkoleniach, prowadzonych przez praktyków rozwoju osobistego, przedsiębiorców i rentierów
 • min 10% RABAT na wszystkie produkty i szkolenia Platformy RO-Partners i Akademii Osiągnięć zobacz jakie >>>
 • Ciekawe znajomości
 • Premie za polecanie znajomym naszych produktów i szkoleń, do wykorzystania w formie prowizji lub rabatu na zakupy czy kolejne wartościowe szkolenia Akademii Osiągnięć
 • Masz również dostęp do Wirtualnego Biura (All in One) czyli panelu Partnera z wieloma funkcjami pozwalającymi budować własną Społeczność Rozwoju Osobistego, promować własną osobę i rozwijać się szybciej.
 • Możliwość stania się Licencjonowanym Trenerem i Liderem Akademii Osiągnięć
 • Możliwość wspólnego napisania książki, nagrania produktu elektronicznego MP3 czy VOD, albo zaprojektowania wartościowego szkolenia. Dzięki Systemowi Wypłaty Tantiemów możesz razem z nami budować pasywny dochód i jeszcze lepiej promować się na rynku.
 • Ponadto jako PARTNER PLATFORMY ROZWOJU OSOBISTEGO, zawsze jako pierwszy, będziesz miał dostęp do biletów FIRST MINUTE (w przedsprzedaży) z rabatem nawet do -50%, na wybrane eventy szkoleniowe z światowej klasy Mówcami, których Akademia będzie Organizatorem.

Buduj z nami Społeczność Rozwoju Osobistego.
Rozwijaj się z zyskiem i pomagaj innym w rozwoju.


Korzyści

 • Perfekcyjny system szkoleń Jako Aktywny Partner masz dostęp do wszystkich szkoleń Akademii, wsparcie najlepszych Mentorów, Trenerów i Coachów w swojej działalności. Korzystasz z doświadczenia innych abyś mógł rozwijać się szybciej i bezpieczniej, popełniając mniej błędów. Dzięki temu osiągasz swoje cele w krótszym czasie i dłużej możesz się nimi cieszyć.
  Jako Aktywny Partner masz stały 10% Rabat na wszystkie Projekty Edukacyjne Akademii Osiągnięć
 • Tworzenie Społeczności Rozwoju Osobistego Dzięki RO-PARTNERS masz możliwość zbudowania własnej społeczności ludzi, dla których Pasją jest Rozwój Osobisty.
 • System Premii I Rabatów Jako Aktywny Partner Akademii i RO-GROUP otrzymujesz system Premii.
  Możesz je wypłacić w formie prowizji albo wykorzystać jako Rabat na zakup kolejnych szkoleń czy produktów dostępnych w sklepie Internetowym RO-Sklep.
  Co więcej możesz ofiarować RABATY swoim znajomym.
 • Wirtualne Biuro All In One Jako Aktywny Partner masz dostęp do rozbudowanego PANELA PARTNERA z wieloma możliwościami ułatwiającymi rozwój, własną edukcje i zarabianie.
 • PLATFORMA RO-Partners Stworzyliśmy dodatkowe narzędzia rozwoju abyś mógł rozwijać się jeszcze szybciej i docierać do jeszcze większej liczby osób.
  RO-BLOG czyli blog rozwoju osobistego. Źródło inspiracji i motywacji.
  RO-Sklep - internetowy sklep rozwoju osobistego
  RO-WEBINAR możliwość korzystania z międzynarodowej platformy webinarowej abyś miał jeszcze lepszy kontakt ze swoimi Partnerami i klientami.
  RENTIERCLUB czyli Klub Podróżników i Koneserów Dobrego Stylu Życia.
 • Dziel się z innymi Będąc Aktywnym Partnerem Akademii możesz polecać Nasze projekty edukacyjne, eventy, jak również produkty dostępne w naszym sklepie Internetowym. Za każde polecenie otrzymasz prowizje. Jeżeli Twój Partner w Programie Partnerskim poleci jakiś produkt Akademii, też otrzymasz wynagrodzenie. W ten sposób Twoje dochody mogą rosnąć a ich poziom wyznacza Twoja aktywność i efektywność.

Skontaktuj się z nami. Porozmawiamy o możliwościach współpracy

biuro@akademiaosiagniec.pl lub +48 604 78 70 69