sadfasdfasdfsadfsadf

Finanse, sprzedaż, efektywność, rozwój  – to nasze mocne obszary w których możemy Cię wesprzeć.

Data dodania, 04 kwiecień 2016

Dlaczego jedni ludzie mają motywacje a inni nie?

„Pierwsza zasada zarządzania jest następująca: nie wysyłaj kaczek do szkoły dla orłów. Dlaczego? Dlatego, że nie przynosi to efektów.Jeżeli chcesz mieć dobrych ludzi, znajdź ich, zamiast starać się zmienić tych, którzy nie mają potencjału. Oni sami mogą się zmienić, jeżeli będą chcieli, lecz Ty ich nie zmienisz. Jeżeli chcesz mieć dobrych ludzi, musisz ich znaleźć. Jeżeli chcesz zatrudniać ludzi mających motywację, musisz ich znaleźć, a nie motywować.

Motywacja kryje w sobie tajemnicę.

  • Dlaczego jedni ludzie ją mają, a inni nie?
  • Dlaczego jeden sprzedawca widzi pierwszego klienta o siódmej rano, a inni o jedenastej?
  • Dlaczego jeden rozpoczyna pracę o siódmej, a drugi o jedenastej?

Nie wiem.
Nazywam to >>zagadką umysłu<<. Na moich wykładach obecnych jest czasami tysiąc osób. Niektóre z nich wychodzą i mówią: >> Mam zamiar zmienić swoje życie<<. Inni ziewając, komentują: >>Już to słyszałem<<.

Dlaczego tak się dzieje?

Człowiek, który osiągnął sukces finansowy, mówi do tysiąca ludzi: >>Przeczytałem taką a taką książkę i dzięki niej zacząłem się bogacić<<. Ile osób z tego tysiąca pójdzie i kupi książkę? Niewiele. Czy to nie jest niewiarygodne? Dlaczego wszyscy jej nie przeczytają? Zagadka umysłu…

Jednej osobie możesz poradzić: >> Lepiej zwolnij tempo. Nie możesz pracować tyle godzin, robić tylu rzeczy. Dostaniesz w końcu zawału i umrzesz<<. Na czym polega różnica? Dlaczego wszyscy nie chcą być bogaci i szczęśliwi?

Złóż to na karb zagadki umysłu i nie trać czasu starając się zmienić kaczki w orły. Zatrudniaj ludzi, którzy mają motywację oraz chęć bycia orłami, i pozwól im szybować”

To słowa Jima Rohna, znanego w świecie marketingu mówcy i konsultanta. Nasze ponad 19 letnie doświadczenie w tworzeniu i realizacji dochodowych przedsięwzięć biznesowych potwierdza te słowa. A jakie jest Twoje zdanie …?

Przeanalizuj swoje obecne doświadczenie pracy z ludźmi i podziel się z nami Twoimi przemyśleniami.  
W zamian otrzymasz od nas wartościową nagrodę w postaci wybranego szkolenia MP3 ze sklepu www.ro-sklep.pl lub kod rabatowy -10 % na cieszący się coraz większą popularnością nasz flagowy LIFE BALANCE WEEKEND  w trakcie, którego uczestnicy zdobywają cenne umiejętności w takich obszarach jak: dbanie o własne zdrowie, dobre emocje, relacje międzyludzkie, rozwój biznesu, promocji siebie na rynku, clientingu, sprzedaży i planowania własnego życia ku pełnemu spełnieniu i samorealizacji.

Napisz maila na adres biuro@akademiaosiagniec.pl 


 Poznaj szczegóły …

LIFE BALANCE WEEKEND Sukces i Życie Osobiste.

szczegóły znajdziesz na … www.lifebalanceweekend.pl

Life Balance Seminar


Skontaktuj się z nami. Porozmawiamy o możliwościach współpracy

biuro@akademiaosiagniec.pl lub +48 604 78 70 69