Dlaczego my?

Akademia Osiągnięć to projekty edukacyjno-biznesowe w obszarach rozwoju osobistego, finansów i przedsiębiorczości. Naszymi Trenerami są w 100% praktycy, czyli osoby, które swoim życiem, działaniem i osiągnięciami pokazują, że wiedzą o czym mówią a nie mówią co wiedzą.
Warunek jaki stawiamy naszym przyszłym Trenerom i Mówcom jest niezwykle wymagający a mianowicie: „Wskazuj drogę, którą sam przeszedłeś”. Najlepszą inspiracją dla innych do zmian jest dawanie własnego przykładu.

Tworzymy środowisko ludzi nastawionych na rozwój, jesteśmy zapleczem i wsparciem, dla tych, którzy szukają popartych praktyką pomysłów na własny rozwój, przedsiębiorczość i stawanie się człowiekiem niezależnym finansowo.

Naszą Wizją jest zbudowanie międzynarodowej społeczności ludzi, którzy poprzez ciągłą edukacje i wymianę doświadczeń, będą poprawiać jakość swojego życia i pomagać w tym innym.

Naszą Misją jest pomaganie ludziom, aby żyło im się łatwiej…w pracy, biznesie, codziennym życiu.

  • Rozwój osobisty
  • Doświadczenie
  • Kreatywność
  • Pomysł na zarabianie

Dlaczego warto z nami współpracować?

Nasza działalność oparta jest na zasadzie 3 x K

KIERUNEK

Korzystając z doświadczenia naszych Trenerów i Mentorów, potrafimy wspólnie z uczestnikami Naszych szkoleń, perfekcyjnie zaplanować kierunek ich dalszego rozwoju. Odkryć ich prawdziwe cele i stworzyć efektywny plan działań gwarantujący ich realizacje.

KONCENTRACJA

Jako Praktycy Biznesu wiemy, że siła tkwi w koncentracji. Nie pozwalamy rozpraszać energii abyś mógł szybciej zrealizować swoje marzenia i dłużej się nimi cieszyć.

KONSEKWENCJA

Każde seminarium do dopiero początek naszej wspólnej drogi. W ramach perfekcyjnie opracowanego systemu szkoleń, treningów i indywidualnych coachingów, wspartego naszym Programem Partnerskim i narzędziami doskonalenia umiejętności, masz pewność, że Twój rozwój zapewni Ci długotrwałe korzyści.


Skontaktuj się z nami. Porozmawiamy o możliwościach współpracy

biuro@akademiaosiagniec.pl lub +48 604 78 70 69