Marek Waberski

Doświadczony przedsiębiorca, inwestor, mówca motywacyjny, szkoleniowiec, mentor, wielki promotor rozwoju nastawionego na zwiększanie rezultatów i poprawianie jakości życia.

✅ Marek Waberski jest autorem książki „Zacznij żyć na 100%” oraz „The path of millionaire”, licznych projektów edukacyjno-biznesowych

✅ Twórca Akademii Osiągnięć i Międzynarodowej platformy rozwoju RO-Partners

✅ W latach 1997-2013 stworzył jedną z największych struktur doradztwa finansowego w Polsce, specjalizujących się w tematyce planowania finansowego i network marketingu. Razem z zespołem ustanawiał rekordy sprzedaży.

✅ Od 2014 roku swoją aktywność zawodową koncentruje na działalności konsultacyjno-szkoleniowej w ramach której wspiera przede wszystkim przedsiębiorców, liderów, sprzedawców oraz handlowców w podnoszeniu ich działań na wyższy poziom.

✅ Jako inwestor na swoim koncie posiada wieloletnie doświadczenie w inwestowaniu kapitału na rynkach kapitałowych, surowcowych, nieruchomości prywatnych jak również komercyjnych.


Kluczowe obszary działań

1. ORGANIZACJA i MANAGMENT CZASU

Rozwój umięjętności organizacyjnych w tym efektywne zarządzanie zadaniami i odzyskiwanie czasu, poprzez eliminacje rozpraszaczy i najmniej efektywnych obszarów.

2.SPRZEDAŻ/MAREKTING

Zwiększanie zysków ze sprzedaży, tworzenie list klientów, rozbudowa struktur sprzedażowych, rekrutacja Top handlowców, usprawnianie procesów sprzedażowych.


3. FINANSE

Zarządzani przepływami finansowymi, uzdrawianie finansów osobistych, tworzenie planów finansowych, inwestowanie i budowanie aktywów finansowych oraz dążenie do rentierstwa.


4. ROZWÓJ BIZNESU/KARIERY

Wsparcie w rozwój projektów biznesowych w oparciu o analizę SWOT, planowanie kariery zawodowej, sztuka autoprezentacji i promocji siebie jako wartościowej marki na rynku.


5. WORK - LIFE BALANCE

Podnoszenie jakość życia poprzez optymalizacje działań, eliminowanie rozpraszaczy, świadome zarządzanie emocjami i redukcje dis-stresu, osiąganie równowagi między kluczowymi obszarami życia oraz wewnętrznego spokoju poprzez praktykowanie uważności i detoksykacje przeszłości.

Prywatnie

Mąż i ojciec 3 córek.

Nie lubi PRZECIĘTNOŚCI. Uważa, że powinniśmy odkrywać swoje talenty oraz mocne strony i podążać drogą do doskonałości, wydobywając z siebie to co w nas najlepsze.

Z drugiej strony jest przeciwnikiem PERFEKCJONIZMU, postrzegając go jako częsty hamulec ludzkich działań.
Proponuje aby ustawić w swoim życiu tryb: "Wystarczajaco dobrze..." i podążać do przodu krok po kroku, według metody Keizen.

Zaleca aby nie porównywać się do innych, unikać niezdrowej rywalizacji i wyścigu szczurów.

Jego maksymą życiową jest "Stawaj się z dnia na dzień lepszą osobą, porównując się jedynie do siebie z dnia poprzedniego"

Przez wielu Marek Waberski jest postrzegany jako Mistrz w wydobywaniu z ludzi to co w nich najlepsze, zarządzaniu ich talentami, motywowaniu i inspirowaniu do zmiany.

Zachęca do ciągłego wychodzenia ze strefy komfortu i podejmowania nowych wyzwań.

Porozmawiaj z Markiem Waberskim

Gdybyś chciał zadać jakieś pytania Markowi Waberskiemu możesz napisać do niego wiadomość e-mail lub skontaktować się z nim na jego profilu na facebooku.

m.waberski@gmail.com

Skontaktuj się z nami. Porozmawiamy o możliwościach współpracy

biuro@akademiaosiagniec.pl lub +48 604 78 70 69