Współpraca

Zapoznaj się z możliwościami współpracy w ramach  Akademii Osiągnięć i Platformy Rozwoju RO-PARTNERS

Sympatyk Akademii

Jako Sympatyk Akademii masz dostęp do wielu wartościowych szkoleń i konferencji, jak również materiałów edukacyjnych.
Zapisz się na newsletter (na dole strony). Będziesz na bieżąco otrzymywał wiadomości o wydarzeniach Akademii i ciekawostkach z tematyki rozwoju osobistego. Zapraszamy do korzystania z projektów edukacyjnych Akademii Osiągnięć.
Przez 17 lat aktywnie prowadziliśmy biznesy, zarządzaliśmy ludźmi, budowaliśmy aktywa finansowe. Odkryliśmy, że naszą prawdziwą pasją jest rozwój osobisty i pomaganie innym w rozwoju. Dlatego dzisiaj chcemy naszymi doświadczeniami podzielić się z Tobą. Wykorzystaj potężną siłę praktycznej wiedzy i rozwijaj się szybciej.
Zapraszamy również do odwiedzenia naszego sklepu internetowego, gdzie znajdziesz wiele wartościowych produktów edukacyjnych abyś utrwalał swoją wiedzę i nawyki.

www.akademiaosiagniec.pl/projekty-szkoleniowe/

Partner Platformy Rozwoju RO-PARTNERS

Zostań naszym Partnerem, korzystaj z rabatów i premii za polecanie naszych usług znajomym.
Jako aktywny Partner masz dostęp do Wirtualnego Biura z wieloma nowoczesnymi funkcjami do organizacji działań biznesowych.
dowiedz się więcej...

www.akademiaosiagniec.pl/klub-rozwoju-osobistego/

TRENER Akademii

Lubisz występować publicznie, prowadzić konferencje, szkolenia. Możesz zostać licencjonowanym Trenerem Akademii.
Zapraszamy również wszystkie osoby, które chciałyby doskonalić swoje umiejętności wystąpień publicznych. W ramach projektu Porywający Mówca. Możesz nie tylko wziąć udział w praktycznym warsztacie z wystąpień publicznych ale również ramach Coachingu Mówców, doskonalić swoje umiejętności i stawać się profesjonalnym Mówcą i zarabiać pieniądze. Zapraszamy napisz do nas.

biuro@akademiaosiagniec.pl

Sponsor, Wystawca

Możemy pomóc Ci wypromować Twoje produkty, usługi i firmę w naszej Społeczności Rozwoju Osobistego, liczącej kilka tysięcy osób. Naszą celem jest promocja wartościowych produktów i usług, za którymi kryją się niezwykłe historie ludzi i firm. Opowiedz nam swoją historię. My wpleciemy ją w nasze seminaria aby ludzie zobaczyli prawdziwą wartość jaką dajesz. W ten sposób możemy wspólnie pomóc sobie wyróżniać się na rynku i być konkurencyjnym.
Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z pomysłodawcą Akademii Markiem Waberski 604787069.

biuro@akademiaosiagniec.pl

Rozpocznij ekscytującą przygodę
z rozwojem osobistym

Rozwijaj własną karierę, zwiększaj dochody i realizuj swoje marzenia.

Zostań Partnerem Akademii. Korzystaj z możliwości jakie dla Ciebie przygotowaliśmy.

RO-PARTNERS Twoja Platforma Rozwoju  – dowiedz się więcej!