5-dniowy Program Transformacji

W związku z wyjątkową sytuacją na rynku, zapraszamy na cykl warsztatów on-line, w trakcie których pod okiem naszych najlepszych specjalistów, będziecie mogli dogłębnie przeanalizować swoją obecną sytuacje życiową, zawodową, finansową jak również kondycje Waszego biznesu.

Przeprowadzimy Was przez jeden z najbardziej skutecznych procesów Auto-Analizy, zawierający elementy Self-Coachingu, Audytu Wewnętrznego i Mentoringu.

Dzięki niemu wyznaczycie właściwe cele i strategie działania dopasowane do obecnych warunków, wyszukujecie Nowych pomysłów, które pozwolą wprowadzić rozwiązania, dające Wam przewagę konkurencyjną, abyście wspominali obecną sytuacje jako czas pozytywnych przemian .

Program jest skierowany do osób odczuwających potrzebę jakichkolwiek zmian, rozwiązania trapiących ich problemów i rozwoju w życiu osobistym, karierze zawodowej czy ich biznesie.

5-dniowy Program Transformacji

Plan Programu

Program obejmuje 5 uzupełniających się części (każda trwa około 1,5 godziny) w ramach których:

1 dzień
Zdiagnozujesz i przeanalizujesz dogłębnie swoją obecną sytuacje, odkrywając obszary które wymagają natychmiastowej poprawy/usprawnienia.

2 dzień
Określisz faktyczne cele, potrzeby i kierunki działań

3 dzień
Zidentyfikujesz potencjalne Przeszkody/Zagrożenia/Trudności i kroki jak im zaradzić

4 dzień
Odkryjesz swoje ZASOBY, które możesz wykorzystać do realizacji swoich celów.

5 dzień
Ustalisz listę ZADAŃ, możliwych STRATEGI realizacji, wyszukasz NOWE POMYSŁY, stworzysz Plan Działania i System Wdrożenia go w życie aby zrealizować zamierzone cele lub rozwiązać trapiące Cię problemy.

Program ma formułę grupowego self-coachingu i mentoringu, w trakcie którego prowadzący zadaje liczne pytania, jak również podpowiada gotowe rozwiązania.


Autor Programu

Autorem programu jest Marek Waberski – doświadczony przedsiębiorca, inwestor, wielki promotor rozwoju nastawionego na zwiększanie rezultatów i poprawianie jakości życia.

Marek Waberski [www.marekwaberski.pl] jest autorem książki „Zacznij żyć na 100%” oraz „The path of millionaire”, licznych projektów edukacyjno-biznesowych oraz międzynarodowej platformy rozwoju.
Przez 17-lat aktywnie zajmował się rozbudową struktur sprzedażowych w branży finansowej i network marketingu.

Od 6 lat swoją aktywność zawodową koncentruje na działalności edukacyjno-konsultacyjnej w ramach której wspiera osoby nastawione na rozwój, sprzedawców, liderów i właścicieli biznesu, w rozwoju ich projektów biznesowych, kariery zawodowej i podnoszenia jakość życia.


Opinie uczestników poprzednich edycji

„5 dni inspirujących spotkań on-line już za mną To był dla mnie dobrze zainwestowany czas, by zatrzymać się na chwilę, przeanalizować, zajrzeć w głąb siebie a przede wszystkim powspominać spotkania z Wami „na żywo”, które każdemu polecam.  Spotkania poparte przede wszystkim wiedzą i doświadczeniem, z których zawsze wynosiłam coś dla siebie i gromadziłam pozytywną energię, która towarzyszy mi do dzisiaj.
Relacje, zawarte przyjaźnie trwają do teraz – na tych znajomościach do dzisiaj buduję z wzajemnością swoje prywatne i zawodowe życie. To bezcenne.
A przygoda z Wami zaczęła się niemalże 10 lat temu … Dziękuję za ten czas
Myślę, że do zobaczenia już wkrótce, kiedy w końcu świat ruszy na przód ” Sabina Olesiak

„Świetne konkretne daje do myślenia i precyzuje”

„„Każdy kolejny dzień warsztatów potrafi zaskoczyć jeszcze bardziej i dać wiele do myślenia. Wydaje Ci się, że wiesz gdzie tkwi problem, a po odpowiedzeniu na kolejne kilkadziesiąt pytań wszystko wygląda inaczej- ale w oddali zaczynasz dostrzegać światełko w tunelu, które z dnia na dzień świeci coraz bardziej. Jeszcze daleka droga, żeby do niego dojść, ale najważniejsze kim się stanę podczas tej wędrówki ☺️. Dziękuję Marek Waberski „

„Dużo konkretnej wiedzy i okazja do przepracowania wybranego obszaru, No i bardzo dynamicznie i intensywnie, co jest dla mnie bardzo istotne na szkoleniach:)
Notatki zrobione.”

„Dzięki. Całkiem niezłe te warsztaty”

„To był bardzo wartościowy czas dający do myślenia. Tempo było duże, czasem nie wyrabiałam na zakrętach, ale to też daje obraz tego z czym mam problem i co należy przerobić. Cieszę się, że tak spędziłam te 4 wieczory w tym tygodniu – wypadła mi środa i tematy związane z krytykiem, ale przerobię je z nagraniem. Wnioski: Ruszyć do przodu. Odważyć się  wdrożyć pomysły w życie -ale najpierw je doprecyzować, uszczelnić i nie wrzucić do szuflady…..i być otwartą na nowe. No i trochę wewnętrznej przemiany, która jest niezbędna. Ogromne podziękowania za poświęcony czas. Milo będzie cieszyć się certyfikatem”

„Super , bardzo wiele się dowiedziałam , :), Marku jesteś jak petarda ”

5-dniowy Program Transformacji

Akademia Osiągnięć


Skontaktuj się z nami. Porozmawiamy o możliwościach współpracy

biuro@akademiaosiagniec.pl lub +48 604 78 70 69