Rejs na katamaranie

Zapraszamy na ekspedycje podróżniczą na katamaranie połączoną z unikatowym i wpełni autorskim programem szkoleniowo – mentoringowym  ŻYJ NA 100, który łączy zalety indywidualnych konsultacji, warsztatów szkoleniowych  i zajęć z obszaru work- life balance czyli ćwiczeń pozwalające osiągnąć równowagę między praca zawodową a życiem osobistym jak również uporządkować przeszłość, wyznaczyć właściwy kierunek na przyszłość żyć pełnią życia TU i TERAZ praktykując 100% obecność i uważność.

Program wyprawy został opracowany przez Marka Waberskiego i zespół ekspertów Akademii Osiągnięć.

Odbywa się w miejscach, które pozwalają oderwać się od codziennych zajęć, telefonów, kontrahentów, klientów i w spokoju popracować nad swoją osobistą koncepcją rozwoju.

Pod okiem doświadczonych coachów, trenerów, przedsiębiorców i milionerów, możesz zweryfikować plany biznesowe, wprowadzić niezbędne korekty i stworzyć nowe wizje rozwoju.

Program został oparty na zasadzie 3xK Kierunek, Koncentracja i Konsekwencja czyli zasadzie, która pozwala perfekcyjnie a zarazem w prosty sposób, planować swoją karierą zawodową, biznesową ale również zarządzać swoim życiem.

W trakcie trwającej 7 dni ekspedycji, uczestnicy biorą udział w sesjach coachingowych, warsztatach w ramach których, wykonują praktyczne ćwiczenia, dbają o zdrowie, uczą się podstaw zdrowego żywienia, panowania nad stresem, kontrolowania emocji, przejmowania kontroli w sytuacjach kryzysowych zarówno zawodowych jak i życiowych, doskonalą osobowość przedsiębiorczą, stają się wizjonerami, pracują nad swoją kreatywnością.

Chętne osoby, będą mogły również skorzystać z warsztatów lub indywidualnych konsultacji w obszarach:

  • Skuteczne metody pomnażania swojego majątku
  • Zarządzanie finansami i inwestowanie
  • Myślenie strategiczne w rozwoju biznesu
  • Droga do lepszych rezultatów w sprzedaży
  • MLM Lider (dla osób z branży MLM)
  • Efektywności osobistej i zawodowej
  • Zarządzania emocjami i stresem
  • Odkrywania, rozwoju i zarządzania talentami własnymi, własnych dzieci czy współpracowników

 

Gdzie odbędzie się ekspedycja?

Aby zapewnić jak najlepszy standard i skuteczność realizowanych działań coachingowych, postanowiliśmy zorganizować go na luksusowym katamaranie na różnych akwenach Europy i Świata.

Łączymy w ten sposób ekskluzywny odpoczynek, niesamowite doznania krajoznawcze z możliwością zdobycia wartościowej wiedzy i wymiany cennych doświadczeń z wszystkimi uczestnikami wyprawy.


Liderem całej ekspedycji jest Marek Waberski www.marekwaberski.pl

Marek Waberski  to skuteczny przedsiębiorca, inwestor, założyciel Akademii Osiągnieć  , trener rozwoju osobistego, 100% praktyk biznesu.

Autor książki „Zacznij żyć na 100%” oraz „The Path of a Millionaire” [Droga Milionera]  jak również wielu projektów biznesowo-edukacyjnych min. Life Balance Seminar, Droga Milionera, MilionerCamp-Familly EduCamp, Pokonaj Siebie, RentierClub, Zdrowie i Bogactwo, Porywający Mówca, Akademia Przedsiębiorczości więcej >>>
Od 20 lat jego pasją jest rozwój osobisty i pomaganie innym w rozwoju. Uczy ludzi jak zarabiać pieniądze, jak mieć pieniądze i cieszyć się życiem.

W jego spotkaniach, konferencjach i różnych seminariach wzięło udział ponad 50 tysięcy osób. Wiele z tych osób, dzięki zdobytym informacjom i praktycznym wskazówkom, z sukcesem rozwija swoje biznesy i kariery zawodowe.

Osoby, które miały okazje bezpośrednio z nim współpracować  powtarzają, że jest specjalistą w wydobywaniu z ludzi to co w nich najlepsze, koncentrowaniu działań na ich najmocniejszych stronach.

Po jednym dniu spędzonym w jego obecności, zaczynasz dostrzegać nowe możliwości rozwoju, odkrywasz pomysły na wzrost dochodów a dzięki, w 100% skutecznym zasadom planowania swoich finansów, zaczynasz mieć więcej czasu na własne pasje i hobby.

Zapraszamy


 Jeżeli chcesz dołączyć do naszych ekspedycji prosimy o wysłanie maila na adres

biuro@akademiaosiagniec.pl


Ekspedycja szkoleniowa na katamaranie Akademia Osiagniec

Ekspedycja szkoleniowa na katamaranie Akademia Osiagniec

Ekspedycja szkoleniowa na katamaranie Akademia Osiagniec

Ekspedycja szkoleniowa na katamaranie Akademia Osiagniec

Ekspedycja szkoleniowa na katamaranie Akademia Osiagniec

więcej zdjęć z naszych poprzednich ekspedycji znajdziesz tutaj >>>


Skontaktuj się z nami. Porozmawiamy o możliwościach współpracy

biuro@akademiaosiagniec.pl lub +48 604 78 70 69