Akademia Przedsiębiorczości i Handlu

„Wszyscy w głębi ducha jesteśmy PRZEDSIĘBIORCAMI!
Tylko większość z nas tłumi to w sobie.

Innymi słowy, kiedy słyszymy budzik, najczęściej naciskamy przycisk drzemki”

Trening Umiejętności Sprzedażowych

Twórcy Akademii Osiągnięć, to większości praktycy biznesu, przedsiębiorcy. Nie urodzili się jednak przedsiębiorcami. Dzięki odwadze, otwartości na zmiany, ciągłemu rozwojowi, wytrwałości, stawianiu czoła wyzwaniom, traktowaniu porażek jako nowe doświadczenia opanowali sztukę tworzenia dochodów i stali się Przedsiębiorcami. Dzisiaj Ci sami ludzie, chcą podzielić się swoimi doświadczeniami, abyś już nigdy nie szukał pracy a spowodował, że praca będzie szukała Ciebie.

Zapraszamy na praktyczne warsztaty Akademii Przedsiębiorczości i Handlu

Warsztaty prowadzone są przez 100% praktyków handlu i przedsiębiorczości Marka Waberskiego oraz Krzysztofa Fiecha, którzy od 20-30 lat uczą ludzi jak być TOP Handlowcem i Przedsiębiorcą.

Marek Waberski to przedsiębiorca, inwestor, mówca motywacyjny, coach i trener rozwoju. Przez 17 lat Dyrektor Zarządzający jedną z największych sieci sprzedaży produktów finansowych w Polsce. TOP Menedżer Sprzedaży i były Lider Network Marketingu, obecnie niezależny ekspert i promotor  tej branży. W latach 2004-2012 ustanawiał rekordy sprzedaży w branży finansowej, zdobywając wielokrotnie tytuł najlepszego Menedżera i Dyrektora Sprzedaży. Autor książki „Zacznij żyć na 100%” oraz „The Path of a Millionaire” www.marekwaberski.pl  Założyciel Akademii Osiągnięć i Międzynarodowej Platformy Rozwoju RO-Partners. Pomysłodawca i współtwórca Kompleksowego Systemu Praktycznej Edukacji składającego się z cyklu 12 treningów umiejętności oraz innych projektów edukacyjno-biznesowych min. „Akademia Przedsiębiorczości” „Milioner Camp” „Zdrowie i Bogactwo”

Krzysztof Fiech to ekspert i trener umiejętności efektywnego handlu. Trener rekomendowany przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne, 30 letnia praktyka w różnych gałęziach handlu, między innymi dyrektor ds. sprzedaży w międzynarodowej firmie handlowej, kierujący pracą i wyszkoleniem ponad 600 przedstawicieli handlowych i menedżerów. Prowadził 700 dwudniowych szkoleń, przeszkolił 8.000 handlowców i menedżerów. Mentor i Lider Akademii Przedsiębiorczości w ramach Akademii Osiągnięć.

W ramach Akademii Przedsiębiorczości rozwiniesz 5 kluczowych umiejętności przedsiębiorczych – handlowych w ramach 5 dwudniowych sesji szkoleniowych:

Warsztat Pierwszy

SZTUKA PROFESJONALNEGO HANDLU
czyli jak powodować, aby klient sam chciał kupić

zarzadzanie_300x250

Warsztat drugi

KOMUNIKACJA INTERPERSONALNA W PRYWATNYM ŻYCIU I BIZNESIE.
Większość osób, potrafi mówić, ale nie wielu potrafi rozmawiać i dlatego tak niewiele osiągają w życiu.

zarzadzanie_300x250

Warsztat trzeci

NEGOCJACJE HANDLOWE i BIZNESOWE
Opanuj umiejętności, dzięki którym będziesz wstanie wynegocjować dla siebie lepsze i korzystniejsze warunki w każdej sytuacji (zarówno biznesowej jak i życiowej)

zarzadzanie_300x250

Warsztat czwarty

AUTOMOTYWACJA A SUKCES W SPRZEDAŻY
czyli jak spowodować, aby chciało mi się tak, jak mi się nie chce.

zarzadzanie_300x250

Warsztat piąty

ZARZĄDZANIE SOBĄ I ZESPOŁEM czyli zostań Menedżerem Doskonałym.
Nie jest sztuką pracować więcej i zarabiać więcej. Sztuką jest zarabiać więcej i mieć więcej wolnego czasu czyli być efektywnym.

Bez nazwy-1

Osoby, które wezmą udział we wszystkich 5 sesjach Akademii Przedsiębiorczości i Handlu otrzymują specjalny Certyfikat ukończenia Akademii.

 

Wybrane osoby, zostaną zaproszone do Teamu Trenerów Akademii Osiągnięć

Warsztaty prowadzone są w formie praktycznych ćwiczeń, wymiany cennych doświadczeń biznesowych i handlowych.
Są niewątpliwie źródłem nowych inspiracji, pomysłów i cennych przemyśleń.

Daj nam 10 dni swojego życia, a podniesiemy Twoje umiejętności przedsiębiorcze-handlowe do poziomu, na którym znajduje się jedynie 5% społeczeństwa.

 

Jeżeli chcesz wziąć udział w warsztatach Akademii Handlu i Przedsiębiorczości napisz do nas

Chcę wziąć udział w warsztatach Akademii Handlu


 Lubisz uczyć się w zaciszu domowym lub w samochodzie.

Poznaj nasz 11 częściowy w pełni kompletny kurs MP3/VOD z testami sprawdzającymi >>>>

Zostań Mistrzem Sprzedaży

 


Weź udział w Naszym Najbardziej Popularnym Seminarium i poznaj wartość jaką oferujemy !

szczegóły >>> www.lifebalanceseminar.pl