Program szkoleniowo-rozwojowy dla branży Network Marketingu i MLM

Zapraszamy do udziału w programie szkoleniowo-rozwojowym obejmującym profesjonalne treningi umiejętności, materiały VOD i MP3 jak również indywidualny kurs coachingowo-mentorinowy.

Jeżeli masz zespół i chciałbyś wydobyć z ludzi ich wewnętrzny potencjał, pamiętaj że programy rozwojowe Akademii Osiągnięć tworzą w 100% praktycy, którzy osiągnęli niesamowite sukcesy w sprzedaży i rozbudowie struktur sprzedażowych.

Dzisiaj jako niezależni eksperci tej branży wspierają w rozwoju tych, którzy chcą dołączyć do grona networkowych milionerów i żyć na 100%.


Autorem programu jest Marek Waberski.

Marek Waberskiprzez 17 lat budował struktury sprzedażowe w systemie MLM, przeszedł ścieżkę od zera do milionera i dzięki osiąganym sukcesom wie na temat tego biznesu prawie wszystko.

Marek Waberski obecnie jest niezależnym ekspertem min.branży MLM w Polsce i na świecie.
Poprzez realizowane projekty szkoleniowe pomaga ludziom jak na zdrowych zasadach planować swoje kariery biznesowe i osiągać niezależność w życiu zawodowym, finansowym i prywatnym, wykorzystując systemy MLM.

Swoją przygodę z branżą MLM i Network Marketingu opisał w książce „Zacznij żyć na 100%”

Marek Waberski to również skuteczny przedsiębiorca, inwestor, założyciel Akademii Osiągnieć , trener rozwoju osobistego, 100% praktyk biznesu.

Autor wielu projektów biznesowo-edukacyjnych min. Droga Milionera, MilionerCamp, Pokonaj Siebie, RentierClub, Zdrowie i Bogactwo, Porywający Mówca, Akademia Przedsiębiorczości.

Od 20 lat jego pasją jest rozwój osobisty i pomaganie innym w rozwoju. Uczy ludzi jak zarabiać pieniądze, jak mieć pieniądze i cieszyć się życiem.

W jego spotkaniach, konferencjach i różnych seminariach wzięło udział ponad 50 tysięcy osób. Wiele z tych osób, dzięki zdobytym informacjom i praktycznym wskazówkom, z sukcesem rozwija swoje biznesy i kariery zawodowe.

Osoby, które miały okazje bezpośrednio z nim współpracować  powtarzają, że jest specjalistą w wydobywaniu z ludzi to co w nich najlepsze, koncentrowaniu działań na ich najmocniejszych stronach.


Jeżeli chciałbyś zorganizować dla swojego zespołu szkolenie/warsztat/trening, który poprowadzimy, napisz do nas wiadomość na adres biuro@akademiaosiagniec.pl

W trakcie 15-30 min. poznamy Twoje potrzeby i zaproponujemy program szkoleniowo-rozwojowy, który wydobędzie z Twoich ludzi ich potencjał i zapewni wzrost wyników o min. 100-200%

Zapraszamy


Skontaktuj się z nami. Porozmawiamy o możliwościach współpracy

biuro@akademiaosiagniec.pl lub +48 604 78 70 69