ZDROWIE I BOGACTWO

„Życie nie jest mierzone ilością oddechów jakie bierzemy, ale momentami, które zapierają nam dech w piersiach”
Seminarium Zdrowie i Bogactwo będzie jednym z takich momentów, które zapamiętasz na całe życie.

 Zdrowie i Bogactwo

Wyobraź sobie 7 dni, które możesz przeżyć w gronie wyjątkowych osób, kształtując swoją osobowość, ucząc się równowagi w życiu, dbając o zdrowie i sprawność fizyczną.

Zapraszamy Cię nad polskie morzem do malowniczej Rezydencji Nadmorskiej w Rogowie do wzięcia udziału w treningu mentalno-zdrowotnym, prowadzonym przez trenerów personalnych i mentalnych, dietetyków, life-coachów oraz doświadczonych przedsiębiorców.

Zdrowe i i Bogactwo to jeden z najlepszych treningów personalnych stworzonych przez Marka Waberskiego, założyciela Akademii Osiagnięć, platformy rozwoju RO-Partners, Autora książki „Droga Milionera czyli sztuka owocnego życia” i 21-dniowego Programu Twojej Osobistej Transformacji.

W trakcie tych 7 dni:

– zadbasz o zdrowie i zregenerujesz siły.

– skorygujesz swoje plany

– zidentyfikujesz najbardziej efektywne obszary działania i wyeliminujesz najmniej efektywne

– uporządkujesz finanse prywatne i firmowe

– wprowadzisz w praktyce zasady 3xK Kierunek, Koncentracja i Konsekwencja, gwarantującej powodzenie w życiu zawodowym, finansowym i osobistym

– nauczysz się osiągania równowagi między pracą a życiem osobistym

– zadbasz o zdrowie poprzez aktywne spędzanie czasu: nordic walking, squosh, siłownia, basen, spacery po plaży

– nauczysz się zdrowo odżywiać, przygotowywać odpowiednie pokarmy, aby utrzymać wysoki poziom energetyczny w trakcei dnia

– poprawisz swoje emocje i uwolnisz od stresów

– zaplanujesz nowe kierunki rozwoju

W trakcie tych 7 dni zajmiemy się równierz obszarem Psychologi Sukcesu, Motywacji, Wartości i Kształtowania Zdrowej Osobowości.

Marek Waberski zaprasza Cię na osobiste spotkanie do jego apartamentów w Rezydencji Nadmorskiej w Rogowie nad polskim morzem (50m od morza), do miejsca przez wielu określanego mianem Nieodkrytej Perły Bałtyku.

Piękna, szeroka plaża, dużo zieleni, niezwykły urok całej Rezydencji powoduje, że człowiek bardzo szybko zapomina o troskach codziennego dnia, szybko regeneruje siły, odkrywa nowe pomysły na rozwój i bycie efektywnym.


Camp będzie prowadzony przez:

Marek Waberski - skuteczny przedsiębiorca, inwestor, mówca motywacyjny trener rozwoju osobistego, 100% praktyk biznesu.

Autor książki „Droga Milionera czyli sztuka owocnego życia” jak również 21-dniowego Programu Twojej Osobistej Transformacji. Założyciel Akademii Osiągnięć i Międzynarodowej Platformy Rozwoju RO-Partners. Pomysłodawca i współtwórca Kompleksowego Systemu Praktycznej Edukacji składającego się z cyklu 12 treningów umiejętności www.treningiumiejetnosci.pl oraz innych projektów edukacyjno-biznesowych min. „Akademia Przedsiębiorczości” „Milioner Camp” „Your Way To Rich Life”.

Od 20 lat jego pasją jest rozwój osobisty i pomaganie innym w rozwoju. Uczy ludzi jak zarabiać pieniądze, jak mieć pieniądze i cieszyć się życiem. W jego spotkaniach, konferencjach i różnych seminariach wzięło udział ponad 50 tysięcy osób. Wiele z tych osób, dzięki zdobytym informacjom i praktycznym wskazówkom, z sukcesem rozwija swoje biznesy i kariery zawodowe.

Osoby, które miały okazje bezpośrednio z nim współpracować  powtarzają, że jest specjalistą w wydobywaniu z ludzi to co w nich najlepsze, koncentrowaniu działań na ich najmocniejszych stronach.

Po jednym dniu spędzonym w jego obecności, zaczynasz dostrzegać nowe możliwości rozwoju, odkrywasz pomysły na wzrost dochodów a dzięki, w 100% skutecznym zasadom planowania swoich finansów, zaczynasz mieć więcej czasu na własne pasje i hobby.

Michał Czekaj – Specjalista do spraw relacji międzyludzkich, łączenia ludzi biznesu i networkingu. Na swoim koncie ma wieloletnią przygodę z przedsiębiorczością i budową zespołów. Współtwórca Akademii Osiągnięć i Międzynarodowej Platformy Rozwoju RO-Partners www.ro-partners.pl. Twórca cyklu praktycznych Treningów Umiejętności min. Trening Budowania Relacji www.treningrelacji.pl, Trening Komunikacji. Jest liderem projektu „Czas na Rozwój w Twoim mieście”, przez którego przeszło już setki osób. Prywatnie Michał jest pasjonatem gór. Uwielbia zdobywać nowe szczyty ponieważ jak uważa, to dzięki nim jest w stanie obierać jeszcze ambitniejsze cele

Dariusz Rożnowski – Uznany Trener Personalny współpracujący z grupą kilkuset klientów ze świata biznesu i etatu, którym pomaga utrzymać wysoki poziom energii i dobrą kondycje, poprzez regularne dbanie o zdrowie i kształtowanie sylwetki. 100% Praktyk za którym stoją liczne sukcesy. Potwierdzają to zdobyte wyróżnienia i medale:

– Mistrzostwo Polski 2012 r w kulturystyce

– Puchar Polski 2012 w kulturystyce

– 3 miejsce na Międzynarodowym Pucharze Polski w Kulturystyce 2014

– w 2012 roku został powołany do Kadry Polski na MR Univers w 2012 gdzie zajął 7 miejsce.

Dla Darka pomoc innym w kształtowaniu zdrowej i silnej osobowości poprzez regularne ćwiczenia, to jak sam mówi: największa pasja z której czerpie pełnie satysfakcji, samorealizacji i spełnienia.


Zdrowie i Bogactwo to 7 dniowy camp dla dorosłych. Dla osób, dla których pasją jest rozwój osobisty i ciągłe doskonalenie siebie.

Zdrowie i Bogactwo to spotkanie ze samym sobą, ze swoimi słabościami i odkrywanie najmocniejszych stron swojego charakteru, na których zaczynasz budować swoją przyszłość, sukces zawodowy, finansowy i życiowy.

Zdrowie i Bogactwo to seminarium, na którym łączymy aktywność sportową z rozwojem osobistym

Nasze motto, które towarzyszy nam od 20 lat w pracy z ludźmi:

„Przestań oglądać ludzi przez pryzmat kim są.
Postaraj się odgadnąć kim chcieliby być”


Jeżeli chciałbyś spędzić z nami te 7 niezapomnianych dni, wyślij do nas maila na adres biuro@akademiaosiagniec.pl , poinformujemy Cię o warunkach udziału w Campie.

Zapraszamy

P.S. Zapraszamy też do obejrzenia galerii zdjęć z poprzednich edycji Campu Zdrowie i Bogactwo tutaj >>>

Camp Zdrowie i Bogactwo Akademia Osiagniec

 


Rozpocznij ekscytującą przygodę
z rozwojem osobistym

Rozwijaj własną karierę, zwiększaj dochody i realizuj swoje marzenia.

Zostań Partnerem Akademii. Korzystaj z możliwości jakie dla Ciebie przygotowaliśmy.

RO-PARTNERS Twoja Platforma Rozwoju  – dowiedz się więcej!