Zostań Rentierem z Markiem Waberskim

Zapraszamy na indywidualne konsultacje z Markiem Waberskim, rentierem, praktykiem biznesu, inwestorem, specjalistą ds. planowania finansowego i wdrażania projektów biznesowych, autorem książki: „Zacznij żyć na 100%”, jak również wielu dochodowych projektów biznesowych na rynku.

Korzystając z przeszło 20-to letniego doświadczenia Marka Waberskiego, przeanalizujesz swoje finanse i źródła dochodów, oraz stworzysz plan zostania Rentierem i życia z pasywnych dochodów w okresie krótszym jak 5 lat.

Nad czym będziemy pracować:

 • Zrobimy przegląd Twoich finansów, przepływów finansowych i głównych źródeł dochodu pod kątem efektywnego ich wykorzystania i optymalizacji.
 • Wykonamy badanie Twoich osobistych predyspozycji inwestycyjny, przy wykorzystaniu najnowocześniejszych technologii, dzięki czemu stworzymy Twój optymalny profil inwestorski, abyś generował jak najwięcej zysków i unikał strat.
 • Stworzymy portfel inwestycyjny dopasowany do Twoich indywidulanych potrzeb i możliwość w oparciu o różne dostępne aktywa na rynku jak np. nieruchomości, inwestycje join-venture , prawa licencyjne, dywidendy, surowce, plany inwestycyjne itd.
 • Zaplanujemy konkretne kroki mające na celu zdobycie dodatkowego kapitału na inwestycje wykorzystując najskuteczniejsze dźwignie finansowe CIL, PIL, KIL.
 • Poszukamy dodatkowych źródeł dochodu abyś mógł zwiększyć swoją zdolność kredytową i inwestycyjną.

 

Czas spędzony z Markiem Waberskim to również doskonała okazja do:

 • stworzenia indywidualnego planu dojścia do rentierstwa
 • realizacja planu pod bezpośrednim nadzorem Marka Waberskiego
 • spojrzenia kompleksowego na swoje finanse, biznes, rozwój i życie prywatne.
 • uporządkowanie swoich finansów osobistych, optymalizacja kosztowa, podatkowa,
 • stworzenia planu zabezpieczenia prawno-podatkowego oszczędności, majątku, dochodów
 • zaplanowania drogi wzrostu aktywów w oparciu o nieruchomości
 • zidentyfikowania najbardziej efektywnych obszarów działania i weliminowanie najmniej efektywnych
 • stworzenia kompleksowego planu działania
 • osiągnięcia równowagi między pracą a życiem prywatnym

 

Program obejmuje:

 • 3 sesje po 4 godziny indywidualnych konsultacji (osobiste spotkanie lub via. skype) na których opracujemy Indywidualny Plan Działań
 • Udział w 2 dniowym Treningu Finanse Bez Tajemnic z zakresu gospodarowania i inwestowania pieniędzy. To też doskonała okazja wymiany doświadczeń z innymi inwestorami.
 • Badanie predyspozycji i skłonności inwestycyjnych w celu określenia optymalnego profilu inwestorskiego.
 • Indywidualne 2 godz. konsultacje ze specjalistą z zakresu psychologii inwestowania i psychologii pieniądza, dzięki którym poznasz swoje osobiste, wynikające z Twoich uwarunkowań wewnętrznych, predyspozycje inwestorskie. Zobaczysz jaki typ inwestora najlepiej pasuje do Ciebie, abyś maksymalizował zyski i unikał strat
 • Dostęp do specjalistów z poszczególnych obszarów niezbędnych do zrealizowania zaplanowanych działań inwestycyjnych: doradcy podatkowi, specjaliści w dziedzinie nieruchomości i innych form inwestowania kapitału, konsultantów ubezpieczeniowych, prawników,
 • Udział w spotkaniach inwestorskich na których omawiane są różne projekty inwestycyjne.
 • Możliwość udziału w dodatkowym 2 dniowym Treningu, prowadzonych przez najlepszych specjalistów, rozwijającym kluczową umiejętność, niezbędną do realizacji planu (np. umiejętności sprzedażowe jeżeli plan obejmuje wzrost dochodów w oparciu o branże sprzedażową czy handlową)
 • Pełen monitoring postępów w realizacji indywidualnie stworzonego planu, prowadzony osobiście przez Marka Waberskiego (monitoring obejmuje dodatkowe godzinne spotkania on-line 1 x w miesiącu, przez okres min. 12 miesięcy, których celem jest analiza działań, wyników, wprowadzanie korekt, mobilizacja)
 • Dostęp na zasadach pierwszeństwa do projektów inwestycyjnych w których Marek Waberski angażuje swój kapitał inwestycyjny i bezpośrednio nadzoruje.

Jeżeli interesuje Cię zostaniem Rentierem w 2-5 lat, korzystając z wiedzy i doświadczeń Marka Waberskiego, wyślij do nas mail.

Skontaktujemy się z Tobą w celu porozmawiania o szczegółach.

Chce poznać szczegóły programu Zostań Rentierem z Markiem Waberskim >>>


Marek Waberski obecnie to skuteczny przedsiębiorca, inwestor, założyciel Akademii Osiągnieć  i Międzynarodowej Platformy Rozwoju RO-Partners, 100% praktyk biznesu.

Na swoim koncie posiada wieloletnie doświadczenie w inwestowaniu kapitału na rynkach kapitałowych, surowcowych, nieruchomości prywatnych jak również komercyjnych.

Autor książki „Zacznij żyć na 100%” oraz wielu projektów biznesowo-edukacyjnych min. LIfe Balance Seminar, MilionerCamp, Pokonaj Siebie, RentierClub, Zdrowie i Bogactwo, Treningi Umiejętności.

Od 20 lat jego pasją jest rozwój osobisty i pomaganie innym w rozwoju. Uczy ludzi jak zarabiać pieniądze, jak mieć pieniądze i cieszyć się życiem.

W jego spotkaniach, konferencjach i różnych seminariach wzięło udział ponad 50 tysięcy osób. Wiele z tych osób, dzięki zdobytym informacjom i praktycznym wskazówkom, z sukcesem rozwija swoje biznesy i kariery zawodowe.

Osoby, które miały okazje bezpośrednio z nim współpracować  powtarzają, że jest specjalistą w wydobywaniu z ludzi to co w nich najlepsze, koncentrowaniu działań na ich najmocniejszych stronach.

Po jednym dniu spędzonym w jego obecności, zaczynasz dostrzegać nowe możliwości rozwoju, odkrywasz pomysły na wzrost dochodów a dzięki, w 100% skutecznym zasadom planowania swoich finansów, zaczynasz mieć więcej czasu na własne pasje i hobby.Chce poznać szczegóły programu Zostań Rentierem z Markiem Waberskim >>>

Zapraszamy


Zostań Rentierem z Markiem Waberskim


Skontaktuj się z nami. Porozmawiamy o możliwościach współpracy

biuro@akademiaosiagniec.pl lub +48 604 78 70 69